Схуднення через пілатес

Пілатес – не має жодного відношення до процесу схуднення, як і будь-яка інша фізична активність – фітнес, теніс, плавання, якщо комплексно не вести здоровий спосіб життя, який включає розпорядок дня, харчування, тренування, стресменеджмент.

Дієти для набору чи втрати маси, від м’язистих тренерів «дієтологів», не діють для людей з низькою фізичною активністю. Харчування п’ять разів в день білковою їжею підходить тільки для професійних спортсменів, які інтенсивно тренуються щодня під наглядом відповідних спеціалістів. Безвуглеводні дієти, монодієти, низькокалорійні дієти – ще один міф про струнке тіло. Так, ви схуднете швидко, але короткостроково, зайві кілограми повернуться швидко. Детокс дієти можуть подарувати легкість, але жодного науково підтвердженого результату по їх дієвості щодо очищення організму немає. Соками і пюре не можливо вивести токсини за десять днів, якщо людина вживала алкоголь, не якісні продукти, напої з консервантами. Наш організм – це машина, яка самоочищується щодня за допомогою легень, нирок, печінки, кишечника, шкіри. Вегетаріанські дієти від «гуру», які закликають голодувати, відмовлятися від тваринного білка, розвивати свою духовність, але знищувати тіло, можуть мати не зворотні наслідки для організму. Значних результатів можна досягнути інтервальним голодуванням, за умови супроводу лікаря чи відповідного фахівця в сфері нутріціології. Щоб схуднути потрібно їсти, отримувати гастрономічне задоволення від тарілки наповненої кольором і смаком. Немає поганих чи добрих продуктів, якщо вони натурального походження, а методи приготування і комбінації раціону часто викликають сумніви. Набір зайвої ваги більше психологічний аспект, ніж фізичний.

При розладах сну зростає рівень гормону стресу кортизолу, він напряму впливає на набір зайвих кілограмів. Мелатонін – антиейдж гормон, який регулює емоції, апетит, імунітет, лібідо і здоров‘я в цілому, виділяється під час сну, найбільша його концентрація в організмі з 23.00 до 01.00 ночі. Якщо не спати в даний період, його рівень знижується, відповідно призводить до порушень роботи головного мозку, можуть бути проблеми з пам’яттю, увагою, фізичною активністю. Засипати потрібно рано, найкраще близько 22.00, а прокидатися до 07.00 ранку. Потрібно засипати та прокидатися приблизно в один час щодня, спати не менше 8 годин вночі в абсолютній темряві, біле та синє світло від телевізора чи комп’ютера блокує синтез мелатоніну.

Для чого необхідно висипатися?

  • гормони функціонують належним чином в організмі, запускаючи в роботу природні біоритми;
  • відновлюються всі системи, виділяються природні антиоксиданти;
  • покращується робота імунної системи, виділяються природні імуностимулятори;
  • зменшуються жирові відкладення, особливо в зоні живота, стегон;
  • збільшується м’язева маса, формуються тонкі рельєфні форми тіла;

При хронічному недосипані людина схильна до гормонального дисбалансу, депресій, тривоги, збільшується вага тіла, зростає схильність до серцево-судинних захворювань, ожиріння, діабету, раку.

Відомо, що позитивні емоції і думки допомагають схуднути.  Інформаційний потік і темп життя у містах змушує формувати щоденні завдання, вирішувати проблеми і конфлікти. Якщо не вміти контролювати виклики соціуму виникає напруження та стрес, який негативно впливає на зовнішній вигляд. Пілатес – ідеальний інструмент для стресостійкості, всі негативні емоції, почуття, переживання, біль ви можете “видихнути” з тіла під час тренування.

Збалансуйте свій розпорядок дня, сон і харчування, додайте систематичні заняття з пілатесу 3-4 рази на тиждень, спрямовані на побудову здорового тіла та розуму, які вміло виконують повсякденні завдання, а також забезпечують великий запас енергії, покращуючи своє самопочуття та якість життя. Щоб прискорити процес схуднення, додайте до пілатесу кардіо тренування на ваш вибір – біг, велосипед, швидка ходьба тощо. Дотримання рекомендацій гарантовано приведе вас до бажаної цифри на вагах, а пілатес прекрасно оздоровить ваше тіло, укріпить його, врівноважить психоемоційний стан. Після тренувань клієнти відчувають неймовірний спокій всередині, легкість тіла та впевненість в собі.

Важливо знати, що згідно наукових досліджень 60% на здоров’я, зовнішній вигляд впливає стиль життя, іншими словами середовище, де проживає людина і звички, сформовані з дитинства (сон, харчування, фізична активність) 30% генетика, 10% рівень охорони здоров‘я.