SANA TEAM

Ольга Левчук – засновник Sana Studio, фізичний терапевт. Інструктор з пілатесу за методикою школи Polestar Pilates (USA), пройшла курс Health&Wellness – здоров‘я/профілактика/хороше самопочуття (USA).

Моє завдання: навчити людей відновлювати своє здоров‘я, повертати якість життя через усвідомлення можливостей власного тіла і розуму. Крім фізичних якостей, розвивати в собі силу волі, дисциплінованість, контролювати емоції, які перешкоджають на шляху до здорового способу життя.

Будучи керівником лікувально-діагностичного центру, зрозуміла, що більшість захворювань спричинені пасивним способом життям, так звані «цивілізаційні хвороби» людства, які забирають життєвий ресурс даний кожному від природи. 

В переломний момент свого життя, я почала вивчати питання сучасного оздоровлення, омолодження організму, що привело мене в сферу фізичної реабілітації, яка дозволяє відновлювати людей після медикаментозного лікування, травм, операцій, дефектів опорно-рухового апарату, неврологічних порушень за допомогою терапевтичного руху, здорового харчування, стресменеджменту і самодисципліни.

Ольга Левчук
засновник студії пілатесу Sana Studio, фізичний терапевт, коуч по здоров‘ю
sana studio ольга левчук
Ірина Загорська
Тренер, спортсмен, Кандидат у майстри спорту зі спортивної аеробіки
ірина загорська sana studio

Зі сферою спорту та фізичної активності знайома ще з дитинства. Займалась сучасними танцями, зараз продовжую тренуватись та виступати як діючий спортсмен зі спортивної аеробіки ( аеробної гімнастики).
Прагну здобути звання КМС України. Займаюсь акробатикою, готую нове покоління сильних та здорових спортсменів. 
Пройшла повний курс навчання Polestar Pilates mat Gateway 1,2,3. Сертифікований інструктор групових та індивідуальних фітнес програм, фітнесу для вагітних. У своїй практичній діяльності поєдную методи та принципи школи Polestar pilates зі знаннями та вміннями, здобутими під час власного спортивного досвіду

З дитинства я перебувала в оточенні спортивних людей, так як мої батьки є засновниками бального танцю у Тернополі. Я стала призером та чемпіоном багатьох всеукраїнських та міжнародних змагань з бального та спортивного танцю. З 2007 року викладала сучасні танці для діток від 3-ох років. Танцювальну кар‘єру активно поєднувала із спортивною аеробікою в університеті (ТНЕУ), де у складі команди виступала на Всеукраїнських змаганнях та здобула звання КМС України.

 Після закінчення Університету та виходу із декрету, почала відновлювати власне тіло після довгих років професійого спорту, травм та наслідків вагітності, які позначились на здоров‘ї хребта. Я обрала для себе Пілатес, як найбезпечніший метод відновлення та реабілітації. Пройшла навчання у міжнародній школі “Polestar Pilates” (США) у 2018 році, де закінчила повний курс «Пілатес-мат» та курс «Пілатес на Студійному обладнанні». Я активно відвідувала різні навчання та семінари у школі Polestar та Fitness4You із відомими світовими викладачами.

Христина Юник
КМС України з спортивної аеробіки. Спеціаліст з напрямів «Пілатес-мат» та «Пілатес на Студійному обладнанні»
христина юник sana studio